ו ר ד  נ ח מ י א ס
                    ת ז ו נ ה   ב ר י א ה   ל א י כ ו ת   ח י י ם

 
 
   


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


ל י ו ו י   א י ש י  >>>

גם אחרי שחולפים על פני גיל עשרים... שלושים... וארבעים... באופן טבעי, אנחנו מצפים מהגוף שלנו, שישרת אותנו על הצד הטוב ביותר. מסתבר, שזה ממש לא מובן מאליו, במיוחד כאשר מדובר באורח החיים התובעני של העולם המודרני, בו רובינו מתרוצצים בין מטלות החיים, נשחקים תחת עומס רב ולחצים, חשופים לשלל חומרים מזיקים ולרוע המזל, אף אחד מאיתנו לא נהיה צעיר יותר עם השנים.

בדרך כלל, אנשים מגיעים למסקנה המתבקשת, שהגיע הזמן לשנות את הרגלי התזונה שלהם, רק כאשר בריאותם בוגדת בהם והם משלמים מחיר כבד בצורת סבל ויסורים. אין ספק שהתזונה הבריאה היא אחת מאבני היסוד הכי משמעותיות בדרך לבריאות טובה, אלא שאין ברירה וחייבים לעבור דרך תהליך של שינוי, שמן הסתם, לא פשוט לחולל אותו.

בכדי לחולל שינוי מהותי באורח החיים, רצויי מאוד לקבל הנחייה צמודה ותמיכה אישית. אצל כל אחד מאיתנו הקושי בתהליך השינוי מצוי במקום המיוחד לו. הקושי יכול להיות לוגיסטי או מנטאלי, בכל מקרה מדובר כאן בתהליך, של שינוי בהרגלים מושרשים מדורות, שינוי בהעדפות של טעם וריח, שינוי במתן מענה לצרכים רגשיים עמוקים או שינויי בתבניות מחשבה חצובות בסלע.

ההצלחה בתהליך מתאפשרת מתוך הבנת הצרכים של הגוף והנפש, התאמה אישית לבעיות בריאותיות ספציפיות, למידה של העקרונות הבסיסיים לתזונה בריאה היכרות עם מרכיבי מזון בריאים ויישום טכניקות בישול בריאות.
יחד עם זאת, יש חשיבות רבה להתמדה בפעילות פיסית על בסיס קבוע, חשיפה בריאה לשמש, שינה טובה וכו...
כך, באמצעות נחישות והתמדה, ניתן לסגל הרגלים בריאים יותר ולאחר זמן לא רב, באופן טבעי, הגוף כבר יבחר בהם מרצונו.

אם הגעת להחלטה, שברצונך להתמודד עם אתגר, של שינוי בהרגלי התזונה שלך ובאורחות חייך לטובת חיים בריאים ואיכותיים יותר, אשמח ללוות אותך לאורך התהליך שלך. לתת מענה אינדיבידואלי, מדויק לצרכים הבסיסים שלך, לחזק אותך אל מול הנקודות בהם מצויי הקושי שלך ולשמוח ביחד איתך על ההצלחות הייחודיות לך. וכך, לסייע בעדך, ככל יכולתי, לחולל את השינוי בצורה אנושית, הדרגתית ונעימה ככל האפשר.

איך עושים את זה?
בשלב ראשון - יישלח אליך שאלון מקיף בו תציין/י את המטרות והיעדים שלך ועוד פרטים רבים נוספים, שיהוו בסיס להתייחסות לאורך התהליך.
בשלב שני - נקבע ביחד תוכנית עבודה מסודרת, המותאמת לך אישית. התוכנית תורכב ממספר מפגשים קבוע מראש (3 - 6 מפגשים), שיכללו העברת מידע תאורטי תוך כדי שיחה, משימות מעשיות, והתנסויות חוויתיות בבישול בקניות ובכל מה שרק צריך...
בשלב שלישי - ניתן לקבוע מפגשי ליויי ומעקב נוספים בהתאם לצרכים, על מנת שניתן יהיה להתמודד עם סוגיות שצצות לאורך הדרך. ולוודא שהדברים, אכן מוצאים את דרכם ליישום הולם במערך החיים.

כך נוכל להתקדם, צעד אחר צעד, בדרך להשגת המטרות והיעדים שלך.

הליווי מהווה תמיכה פרודוקטיבית בך ובבחירה שלך לעשות ככל יכולתך למען בריאות טובה, המאפשרת חיים חיוניים, מלאים בשמחה והגשמה.

לחיים טובים ומאושרים... אמן!

הוראות הגעה לחצר של ורד


Go Back  Print  Send Page

ורד נחמיאס 2011 ©

לייבסיטי - בניית אתרים