ט י פ ו ל   נ ט ו ר ו פ ת י  >>>

דרך הריפוי הטבעי - על פי התפיסה הנטורופתית, הנחת היסוד היא, שלכל אדם יש את היכולת הטבעית לרפא את עצמו. מטרת תהליך הריפוי היא ליצור תנאים מאוזנים, שיאפשרו לכוחות הריפוי הטבעיים לבוא ליידי ביטוי ולקדם את תהליכי ההבראה של הגוף, הנפש והרוח.

מהלך הטיפול בקליניקה - הטיפול נפתח בתשאול מפורט, הנוגע לכלל תחומי החיים, תוך מיקוד במטרות וביעדים של המטופל/ת. השאיפה היא לחקור ולהבין את המורכבות של כל מקרה לגופו ולפענח, את סיבות השורש, המובילות לתסמינים, עליהם מתלונן המטופל/ת. שכן, ריפוי אמיתי, מחייב טיפול בשורש הבעיה.
כל אדם שונה ונבדל מן האחר. חשוב להבין, שמה שנכון ובריא לאחד, יכול להיות מזיק ואף הרסני לאחר ומכיוון שקיימות שיטות ריפוי רבות ושונות, אשר יש ביניהן לא מעט סתירות. לכן, אני בונה תכנית טיפול, אישית וייחודית עבור כל אחד ואחת מן המטופלים. אני מתאימה את השיטה למטופל/ת דרך חקירה אישית מעמיקה, שנעשית יחדיו. 
בעיניי, תזונה נכונה היא התשתית והכלי המרכזי לריפוי טבעי. אני מתאימה לכל מטופל/ת תפריט, המורכב ממזונות טבעיים מזינים ומאוזנים, המעודדים תהליכי ניקוי והתחדשות. במידת הצורך, אני משלבת כלים טיפוליים נוספים כגון; תוספי תזונה, צמחי מרפא, שמנים ארומטיים, פרחי באך ועוד... במהלך הטיפול, אני מתייחסת למכלול תחומי החיים, כגון; פעילות גופנית, התמודדות עם לחץ נפשי,  איכות השינה, שהות בטבע, מערכות יחסים, תחומי עניין, ביטוי אישי ועוד...
אני מאמינה, שהצלחת הטיפול, מחייבת שיתוף פעולה מלא עם המטופל/ת ותלויה בעצם הרצון והבחירה לחיות חיים בריאים ומאושרים, מלאי סיפוק, שמחה והגשמה.

אם החלטת לפעול למען שיפור בריאותך ואיכות חייך, אשמח לעמוד לצדך ולתמוך בתהליך הריפוי שלך, בלב פתוח וללא כל שיפוט, ללוות אותך בדרך הייחודית, שמתאימה לך.  
ורד       

לתאום מפגש טיפול עם ורד >>>